Telefon: +386 (0)41 776 119

E-pošta: info@rudarskale.si

OBVESTILA

Mladinska reprezentanca Slovenije deklet do 17 let je v 2. krogu elitnega dela kvalifikacij za Euro 2017 dosegla prvo zmago. Varovanke selektorice Tine Kelenberger so z 1:0 premagale Avstrijo.  Zadetek na tekmi je v 72. minuti tekme prispevala Nika Pintarič. Po dveh dnevih počitka sledi v soboto še obračun s Švico. Med reprezentantkami tudi naša Izabela Križaj, Sara Agrež in Eva Vodušek.

Slovenska mladinska reprezentanca deklet do 19 let je na svojem uvodnem nastopu na mednarodnem turnirju Kuban Spring 2017 zasedla izvrstno 3. mesto. V malem finalu so varovanke selektorice Petre Mikeln s 3:1 premagale Iran. Gole so prispevale Špela Kolbl, naša Isabella Pleterski in Urška Bratuša.

Mladinska reprezentanca Slovenije deklet do 17 let je s porazom proti Nizozemski (0:3) začela elitni del kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Domačinke, nogometašice Nizozemske, so prvi gol dosegle v prvem polčasu, dva pa še v drugem. Med reprezentantkami tudi naša Izabela Križaj, Sara Agrež in Eva Vodušek.